Oferta

Nasze przedszkole zapewnia wysoko wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, różnorodne pomoce dydaktyczne, bogaty księgozbiór dla dzieci oraz urozmaicone zajęcia dydaktyczne.

Budynek przedszkolny jest po kapitalnym remoncie, urządzony w estetyczny i funkcjonalny sposób.

Posiadamy nowoczesną kuchnię spełniającą wszelkie wymogi higieniczno-sanitarne HACCP. Posiłki wykonujemy z najlepszych surowców w stołówce przedszkolnej. Stawka żywieniowa to 6 zł dziennie.

Opłata za przedszkole  jest uzależniona  od ilości godzin dziecka w przedszkolu  natomiast pobyt do 7 – iu godzin jest bezpłatny.

Duży teren zielony przed budynkiem przedszkolnym pozwala dzieciom spędzać możliwie dużo czasu na świeżym powietrzu.
Małe grupy dzieci
zapewniają indywidualne podejście do każdego dziecka.

Przedszkole organizuje szereg imprez dla dzieci i rodziców

W NASZYM PRZEDSZKOLU DZIECI NIGDY SIĘ NIE NUDZĄ !

są bezpłatne :

Przedszkole współpracuje z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną, raz w roku wszystkie dzieci są przebadane logopedycznie, rodzice otrzymują informację o dziecku.

W razie potrzeby, w przedszkolu jest możliwość zajęć z zakresu gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej.

Wszystkie zajęcia dodatkowe odbywają się podczas pobytu dzieci w przedszkolu.