Oferta

Nasze przedszkole zapewnia wysoko wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, różnorodne pomoce dydaktyczne, bogaty księgozbiór dla dzieci oraz urozmaicone zajęcia dydaktyczne.

Budynek przedszkolny jest po kapitalnym remoncie, urządzony w estetyczny i funkcjonalny sposób.

Posiadamy nowoczesną kuchnię spełniającą wszelkie wymogi higieniczno-sanitarne HACCP. Posiłki wykonujemy z najlepszych surowców w stołówce przedszkolnej. Stawka żywieniowa to 7,50 zł dziennie.

Opłata za przedszkole  jest uzależniona  od ilości godzin dziecka w przedszkolu  natomiast pobyt do 7 – iu godzin jest bezpłatny.

Duży teren zielony przed budynkiem przedszkolnym pozwala dzieciom spędzać możliwie dużo czasu na świeżym powietrzu.
Małe grupy dzieci
zapewniają indywidualne podejście do każdego dziecka.

Przedszkole w roku 2020/2021 organizuje szereg imprez dla dzieci i rodziców

W NASZYM PRZEDSZKOLU DZIECI NIGDY SIĘ NIE NUDZĄ !

są bezpłatne :

Przedszkole współpracuje z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną, raz w roku wszystkie dzieci są przebadane logopedycznie, rodzice otrzymują informację o dziecku.

Wszystkie zajęcia dodatkowe odbywają się podczas pobytu dzieci w przedszkolu.

W ROKU 2020/2021 BIERZEMY UDZIAŁ W OGÓLNOPOLSKICH PROGRAMACH I PROJEKTACH

PROJEKT EDUKACYJNY „MAŁY MIŚ W ŚWIECIE WIELKIEJ LITERATURY”

PROJEKT EDUKACYJNY „DZIECI GOTUJĄ”

„CZYŚCIOCHOWE PRZEDSZKOLE” – PROGRAM EDUKACYJNY DLA PRZEDSZKOLI W CAŁEJ POLSCE