UWAGA PILNE

Archiwum, 15.05.2020, 10:38

UWAGA

Uprzejmie prosimy o kontakt Rodziców z Dyrektorem Publicznego Przedszkola w Wąwale w związku z ewentualnym wysłaniem dziecka od 25 maja 2020 roku do naszej placówki.

Nadal obowiązuje kryterium 4 m², a zatem  liczba dzieci w jednej grupie przedszkolnej może maksymalnie wynosi: 8 dzieci- sala duża Wąwał; 6 dzieci – mała sala Wąwał;  6 dzieci – Ciebłowice D.( wg zaleceń GIS).

Pierwszeństwo mają oczywiście dzieci Rodziców pracujących w przypadku braku chętnych, będziemy dobierać chętne dzieci starsze, jeśli nie będzie zainteresowanych pozostałe dzieci, które będą potrzebowały skorzystać z opieki w placówce.

Jeśli ktoś planuje przysłanie dziecka do przedszkola, prosimy o powiadomienie Dyrektora placówki do 20 maja 2020 roku, ponieważ musimy zakupić artykuły spożywcze.