STYCZEŃ 2020

Archiwum, 12.01.2020, 19:38

FILHARMONIA – 29.01.2020 – gitara elektryczna

Nasze kolejne spotkanie odbyło się przy dźwiękach gitary elektrycznej, poznaliśmy jej budowę, a także mogliśmy na niej pograć.

PRZEDSZKOLAKI DLA ZWIERZAKÓW

Kolejny raz braliśmy udział w zbiórce karmy dla podopiecznych Tomaszowskiego Towarzystwa Miłośników i Opieki nad Zwierzętami w Polsce. Udało nam się uzbierać sporo darów dla psiaków i kociaków. Za pomoc i współpracę z Towarzystwem nasze grupy przedszkolne otrzymały Medale Przyjaciół Zwierząt. Zapraszamy również do odwiedzenia strony Towarzystwa https://www.ttmionz.pl/

DZIEŃ BABCI I DZIADKA – 18.01.2020 r.

Dnia 18.01.20. w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji zbliżającego się Święta Babci i Dziadka. Oprócz występów dzieci, upominków i poczęstunku przygotowaliśmy konkursy oraz wiele zabaw przy muzyce. Już na samym początku babcie musiały rozpoznać portrety swoich wnuków, zadanie to wcale nie było łatwe, następnie chętne babcie z zakrytymi oczami musiały odnaleźć po dotyku swoją wnuczkę. Nie zabrakło oczywiście zadania dla dziadka, dmuchanie balonu na czas było całkiem łatwe ale zaplatanie warkocza swojej wnuczce to już było bardziej skomplikowane. Babcie zawsze dbają o swoje wnuki, a tym razem dzieci zadbały o to by babcia głodna nie była i z zakrytymi oczkami karmiły swoje babunie. W rzucie do celu babcie okazały się mistrzyniami. Był taniec z balonami, granie na gazecie , kaczuszki i wiele innych zabaw. Można śmiało powiedzieć, że babcie i dziadziusiowie bardzo chętnie biorą udział we wspólnych zabawach do których zapraszają ich wnuczęta.

ZABAWA KARNAWAŁOWA – 11.01.2020 r.

Styczeń rozpoczęliśmy wspaniałą zabawą karnawałową.