Styczeń 2017

Archiwum, 25.01.2017, 13:01

Nowy Rok powitaliśmy udziałem w Koncercie Noworocznym w Ciebłowicach D. Wraz z zespołem Ciebłowianie wystąpiliśmy na mieszkańców wsi i zaproszonych gości. Wykonaliśmy program pt. „Święta w tańcu i piosence”. Za swój występ otrzymaliśmy głośne oklaski i słodkie upominki. Dziękujemy za zaproszenie:)

Przed świętami nie zdążył nas odwiedzić, ale zrobił to w pierwszym tygodniu stycznia! Mowa oczywiście o Mikołaju, który z workiem pełnym niespodzianek odwiedził dzieci z Publicznego Przedszkola w Wąwale. Śpiewał z dziećmi, tańczył i pozował do zdjęć. Rozmawiał z najmłodszymi i obiecał, że odwiedzi nas znów za rok.

Mamy piękną porę roku Zimę więc spędzamy czas aktywnie na świeżym powietrzu:-)

A tutaj nasi dzielni narciarze, którzy z każdym dniem radzą sobie coraz lepiej:-)

W styczniu urodziny miał Filip, który kończy 7 lat, Borys, który kończy 5 lat. Sto lat chłopaki:)

Dnia 31 stycznia najmłodsza grupa naszych przedszkolaków śpiewem i recytacją wierszy złożyła życzenia Kochanym Babciom i Dziadkom z okazji ich święta. Po występie wnuki podarowały przybyłym gościom drobne upominki i zaprosili babcie i dziadziusia na poczęstunek:-)