MAJ 2019

Archiwum, 20.05.2019, 17:14

WARSZTATY BALONOWE – 30.05.19

W naszym przedszkolu odbyły się warsztaty balonowe, które poprowadziła pani Sandra. Skręcanie balonów to kreatywna umiejętność, która polega na tworzeniu różnych form, zwierząt, postaci za pomocą balonów. Jest to świetna form spędzania twórczo wolnego czasu, którą dzieci bardzo lubią. Mogliśmy przekonać się o tym osobiście. Bajka ” Wyścig zwierząt” przedstawiona przez prowadzącą bardzo zaciekawiła przedszkolaki, były również wspólne zabawy ruchowe, a na zakończenie każdy przedszkolak otrzymał balonowe zwierzątko niespodziankę.

ŚWIĘTO MAMY – 27.05.19 CIEBŁOWICE DUŻE

Dnia 27 maja odbyło się Święto Mamy. Po ciepłych i wzruszających słowach powitania nadszedł czas na występy dzieci. Przedszkolaki wspaniale zaprezentowały się recytując wiersze, śpiewając piosenki i tańcząc. A to wszystko dla najważniejszych kobiet w życiu przedszkolaków – czyli ich ukochanych mam, które z dumą i wzruszeniem podziwiały popisy swoich dzieci. Po zakończeniu części artystycznej wszystkie mamy  zostały obdarowane balonowym sercem oraz słodkimi buziakami.

ŚWIĘTO MAMY I TATY – 24.05.19 WĄWAŁ

Dnia 24 maja odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty. Od samego rana, z ogromną niecierpliwością dzieci oczekiwały godziny, na którą miały przybyć zaproszone mamusie i tatusiowie. O godzinie 13 rozpoczęliśmy część artystyczną. Dzieci z dużym zaangażowaniem przystąpiły do prezentowania swoich możliwości wokalnych, recytatorskich i ruchowych. Po występie były życzenia, całusy, prezenty oraz wiele uśmiechów i radości. Rodzicom jeszcze raz życzymy WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO.

FILHARMONIA – 14.05.19

Kubański dom tańca i muzyki – w gorących rytmach odbyło się nasze kolejne spotkanie. Pani Patrycja i Pan Angel, para taneczna, która gościła na naszym spotkaniu zabrała nas do najbardziej roztańczonego i rozśpiewanego kraju na świeci – Kuby. Zobaczcie!!!!!!

MNIM MNIAM

Takie pyszności zajadają nasze przedszkolaki