LUTY 2019

Archiwum, 21.02.2019, 19:27

KARNAWAŁ TO CZAS ZABAWY I TAŃCA

W czwartek 7 lutego w świetlicy wiejskiej w Ciebłowicach również odbyła się zabawa karnawałowa. Tego popołudnia było pełno wróżek, spidermanów, żołnierzy, księżniczek. Wesoła i głośna muzyka, tańce do utraty tchu oraz konkursy wypełniły naszą zabawę. Niespodzianką była wizyta pani Kasi Małek z dziećmi z zespołu Mali Ciebłowianie. Pani Kasia zaprosiła do wspólnej zabawy dzieci i rodziców, uczyliśmy się polki prosto z Ciebłowic i znanych zabaw ludowych. Był słodki poczęstunek i pamiątkowe zdjęcia.

TEATRZYK – 05.02.19.

Dziś odbyło się w naszym przedszkolu przedstawienie kukiełkowe pt. ” Calineczka ”.  Bajka ukazuje, iż piękno zewnętrzne nie zawsze jest błogosławieństwem. Niekiedy przysparza cierpień. Calineczka jest piękna nie tylko na zewnątrz. Ma też dobre serce i zawsze chętnie wszystkim pomaga. Akcja rozgrywała się w domku Calineczki, na moczarach, w okolicy domku Żuka oraz w krainie Elfów.