LUTY

Archiwum, 12.02.2017, 15:10

Miesiąc luty rozpoczęliśmy Zabawą Karnawałową, którą poprowadzili artyści agencji artystycznej ”Zabawisko”. Przedszkolaki w pięknych strojach bawiły się doskonale biorąc udział we wspólnych tańcach i zabawie.

7 lutego starsze przedszkolaki uczciły Święto Babci i Dziadka.  Dzieci składały życzenia śpiewając i wystawiając przedstawienie    pt: ” Dziadek, stołek i rosołek ”.

Dzień później 8 lutego w Domu Ludowym w Ciebłowicach gościliśmy naszych kochanych dziadków. Wszystkie dzieci występowały dla babci i dziadka, śpiewały i tańczyły. W prezencie nasi goście otrzymali dekoracyjne mydełka i słodki poczęstunek. Serdeczne podziękowania dla mamy Szymona R., mamy chłopaków Michała i Łukasza, mamy Igora, mamy Piotrusia, mamy Mateusza i mamy Michalinki za pyszne ciasta :) i mamie Mateusza za pomoc w sprzątaniu po uroczystości:)

WALENTYNKI

Filharmonia

Zima nam nie straszna, bawimy się na śniegu:)

W Tłusty Czwartek odbył się bal karnawałowy w Przedszkolu w Ciebłowicach. Zabawę poprowadziły dwie panie z Piwnicy Kreatywności. Takiego balu jeszcze nie mieliśmy, panie w kolorowych strojach wymyślały dla nas zabawy i konkursy. Wszyscy zadowoleni i zmęczeni opowiadali rodzicom wrażenia z balu.