GRUDZIEŃ 2018

Archiwum, 08.12.2018, 19:36

KONKURS

19 grudnia w  Twardej  odbył się III Gminny Konkurs Bożonarodzeniowy ” Rozśpiewane  Święta ” nasze przedszkole reprezentowały: Iga Pawlik, Kaja Walasik  i  Zuzanna Kwiatkowska.

JASEŁKA W WYKONANIU STARSZAKÓW 18.12.2018 r.

FILHARMONIA 14.12.2018 – Zbliżają się Święta

UBIERAMY CHOINKI

Wczoraj rosłaś na polanie dzisiaj przyszłaś do nas jakie miłe to spotkanie choinko zielona…”

Czas Świąt Bożego Narodzenia wiąże się z tradycją ubierania świątecznego drzewka. W naszym przedszkolu również nie mogło zabraknąć tego rytuału. Przedszkolaki z wielkim zapałem zabrały się do ubieranie choinki, zawieszały bombki, gwiazdki, łańcuchy i kolorowe światełka. Choinki wyglądają prześlicznie, a w przedszkolu od razu zrobiło się świątecznie.

MINIONKI RATUJĄ ŚWIĘTA -05.12.2018

Nasze przedszkole odwiedził Św. Mikołaj z Minionkami. Na początku spotkania została przybliżona historia przyjaźni Św. Mikołaja i Minionków. Później były zimowe zabawy i konkursy, świąteczne piosenki, taniec w deszczu baniek mydlanych, a także gimnastyka buzi i języka czyli nauka języka ” minionkowego” – Bello! Poopaya!. Na zakończenie Mikołaj wręczył każdemu przedszkolakowi podarunek oraz certyfikat grzecznego dziecka.