WRZESIEŃ 2019

Aktualności, 30.09.2019, 17:23

SPARTAKIADA 12.09.2019

Za nami XIII Spartakiada Przedszkolaków zza Pilicy, która przebiegała pod hasłem ”Wyżej ,Dalej, Mocniej”. Uczestnicy brali udział w zabawach i konkurencjach, w których mogli wykazać się umiejętnościami sportowymi. Dzieci dawały z siebie wszystko rywalizując z duchem fair play. Jednak najważniejsza była świetna zabawa.

FILHARMONIA 19.09.2019

Za nami pierwsza muzyczna uczta nosząca tytuł ” Czym naprawdę jest muzyka?” Tym razem usłyszeliśmy opowieść o elementach muzyki: rytmie, tempie i dynamice. Były melodie wesołe i smutne. Wśród utworów znalazły się Walc ”Nad pięknym modrym Dunajem”, taniec węgierski.

SPRZĄTANIE ŚWIATA 20.09.2019

Za nami kolejna ogólnopolska akcja ”Sprzątanie Świata”. Temat tegorocznej edycji to ”NIE ŚMIECIMY – SPRZĄTAMY – ZMIENIAMY”. Nasze przedszkolaki wyposażone w rękawice ochronne i worki na śmieci, ruszyły na sprzątanie pobliskiego parku.