LUTY 2020

Aktualności, 16.02.2020, 16:31

OSTATKI – 25.02.20

JAK CO ROKU W KARNAWALE WSZYSCY BAWIĄ SIĘ WSPANIALE

W tym roku przedszkolaki świętowały ostatni dzień karnawału na zajęciach rytmiki. Dzieci przybyły do przedszkola w pięknych strojach. Były pląsy, tańce i zabawy przy wesołej muzyce.

FILHARMONIA20.02.20.

Tym razem nasze spotkanie pt: ” Na ludową nutę ” dostarczyło dzieciom wiele wrażeń i emocji. Przedszkolaki dowiedziały się wiele o polskich tradycjach ludowych kultywowanych na wielu obszarach naszego kraju do dnia dzisiejszego. Poznaliśmy tańce ludowe takie jak: oberek. polka, kujawiak oraz stroje regionalne. Słuchaliśmy również polskiej muzyki ludowej granej na skrzypcach i akordeonie. Na zakończenie wysłuchaliśmy słynne przyśpiewki ludowe w wykonaniu Pana Macieja.

KARNAWAŁ Z BABCIĄ I DZIADKIEM12.02.20.

12 lutego razem z przedszkolakami wyruszyliśmy na poszukiwanie aniołów, a znaleźliśmy je w Domu Ludowym w Ciebłowicach Dużych. Okazało się, że to Babcia i Dziadek nasze Aniołki na pewno to wiecie, Kochamy Was najbardziej na świecie. Z Wami nie jest straszny świat, żyjcie nam kochani 100 lat.